PROSTY PRZEKAZ - AUTA

26.10.2011 godz 19:26

Oto, jak w prosty, inteligentny i interesujący sposób można zareklamować produkt. Bez banału i infantylnych frazesów, którymi raczy nas większość billboardów. Pokażę przykłady reklam samochodów, widziane na bardzo ciekawym wykładzie na ten temat :) Przykłady raczej starsze. Na początku zabawna wymiana zdań pomiędzy koncernami:A tak na to wszystko odpowiedział Bentley:Poniżej przykłady wspomnianych we wstępie reklam:


Komentuj (0)

KAMPANIE WWF

30.10.2011 godz 18:55

Jak widać, nie trzeba być korporacją wydającą miliony na kampanie reklamowe, by stworzyć coś tak genialnego jak kampanie WWF (World Wildlife Fund). W bardzo kreatywny i prowokacyjny sposób przekazują swoje przesłanie dotyczące ochrony zwierząt i środowiska naturalnego, które porusza ludzi, zapada w pamięć i, mam nadzieję, nie pozostawia obojętnym.
Zamieszczam kilka kampanii, jeszcze kiedyś wrócę do tematu.

The future is man made:

Tic Tac Toe - Teraz twój ruch:
You can help stop global warming.
Napis na dole: Animals around the world are losing their habitats due to climate
change. By turning off your TV, stereo and computer when not using them,
you can help prevent this. Take action now.:Don't buy exotic animal souvenirs - pamiątki ze zwierząt:Evolution:Before it's too late:


Komentuj (2)

I ZNOWU KAMPANIE

02.11.2011 godz 16:15

Komentarz pozostaje ten sam, co w poprzedniej notce.

It's not happening here, but it's happening now:


źródło: ads-ngo

Kolejna świetna kampania:Censorship tells the wrong strory:


Komentuj (0)

POLSKIE ZŁOTO

07.11.2011 godz 21:21

Kampania reklamowa polskiej wódki Luksusowej - Famous Potato Vodka. Prosto i z pomysłem. Królewska czerwień i nasze swojskie ziemniory.
Kampania jest dosyć stara, z 2000 roku, powstała w agencji Grey Worldwide. W 2001 wygrałą Epica Awards (Europe's Premier Creative Awards) w kategorii trunków alkoholowych.


Komentuj (0)

MASMIX

13.11.2011 godz 16:40

   Masmix zmienił opakowanie. Dla porównania pokazuję dwie poprzednie wersje - nic ciekawego, jak większość margaryn. Banał. W przedostatniej wersji nawet estetyczny banał.
   Kiedy wyobrażam sobie produkcję masła, to widzę babkę w ludowej spódnicy, która tłucze masło w maselnicy przed drewnianą chatą. Przynajmniej chciałabym, żeby ta produkcja tak wyglądała :) I do moich marzeń o wiejskiej idylli odnosi się nowy wizerunek Masmix'a. Super! Stylizacja na ludowo, krowy, wszystko proste i ładne. Dobre kolory, fajny krój pisma. Czysto i czytelnie.A to poprzednie wersje:
Komentuj (0)

KAMPANIE SPOŁECZNE

29.11.2011 godz 09:56

Ostatnio pozostaję w temacie kampanii społecznych. Kolejny przegląd kilku bardzo dobrych pomysłów.


żródło: ads-ngoKomentuj (0)

ABSOLUTNIE

07.12.2011 godz 18:59

Konkurs wódy Absolut pod tytułem "Projekt Pokolenie" na pracę graficzną "Absolut Miasto" zbliża się ku finałowi. Tymczasem ja znalazłam kilka absolutnych propozycji, które niestety nie miałyby szans na wygraną, choć są bardzo udane wizualnie. I prawdziwe.
Swoją drogą - coś mi nie pasuje, że wódka robi "projekt pokolenie". Pokolenie wódki? 
żródło: ads-ngo

Komentuj (0)

KAWA

22.12.2011 godz 20:52

Zauważyłam, że półka z kawą w sklepie jest jakaś nudna. Nic ciekawego się tam nie dzieje, a przecież można przykuć wzrok dobrym pomysłem na opakowanie. Mam dowody.


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej

Komentuj (1)
Następna strona