SADOLIN

09.08.2012 godz 20:27

Rzadko bywam w takich miejscach jak sklepy budowlane. Niedawno musiałam taki sklep odwiedzić i zobaczyłam logo, które bardzo mi się spodobało. Przezroczysta, lśniąca kropelka na desce, na tym napis. To lakiery do drewna Sadolin. Niewiele a ładnie, cieszy moje oko :)
W porównaniu z poprzednim opakowaniem (ostatnie zdjęcie) widać zmianę na lepsze. Poza logo zmienił się cały układ graficzny, pojawiły się duże, atrakcyjne zdjęcia jako tło (zdjęcie pokładu jachtu jest super!).

Tylko zastanawiam się, czy ten widok drewna pod kropelką nie powinien być jakoś załamany, jak przez wodę?Tu widać zmiany:

Komentuj (0)

BARDZO MI MILKO

07.08.2012 godz 15:57

Po bardzo długiej przerwie wracam :) Tyle się działo, że nie miałam zupełnie czasu na bloga.

Zaczynam od nowej kampanii polskich jogurtów Milko, która ruszyła 1 sierpnia. Obejmuje ona 3 billboardy -  fotografie ludzi w koszulkach z napisami, które są zaszyfrowanymi smakami jogurtów, zresztą jak widać poniżej. Białe tło i smakowite kolory. Do tego hasło - "Bardzo mi milko!". Jak przeczytałam na stronie Polskiej Izby Mleczarskiej (tak, tak :P), hasło odzwierciedla radość z życia, przebojowość i otwartość. Skierowali kampanię do osób młodych i aktywnych. Mi się podoba, jak widać da się reklamować jogurt bez zdjęć owoców podkręcanych w photoshopie :)


Komentuj (2)

KAWA

22.12.2011 godz 20:52

Zauważyłam, że półka z kawą w sklepie jest jakaś nudna. Nic ciekawego się tam nie dzieje, a przecież można przykuć wzrok dobrym pomysłem na opakowanie. Mam dowody.


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej


więcej

Komentuj (1)

ABSOLUTNIE

07.12.2011 godz 18:59

Konkurs wódy Absolut pod tytułem "Projekt Pokolenie" na pracę graficzną "Absolut Miasto" zbliża się ku finałowi. Tymczasem ja znalazłam kilka absolutnych propozycji, które niestety nie miałyby szans na wygraną, choć są bardzo udane wizualnie. I prawdziwe.
Swoją drogą - coś mi nie pasuje, że wódka robi "projekt pokolenie". Pokolenie wódki? 
żródło: ads-ngo

Komentuj (0)

KAMPANIE SPOŁECZNE

29.11.2011 godz 09:56

Ostatnio pozostaję w temacie kampanii społecznych. Kolejny przegląd kilku bardzo dobrych pomysłów.


żródło: ads-ngoKomentuj (0)
Następna strona Poprzednia strona