SHADE CIDER

10.07.2011 godz 20:31

Od niedawna w Polsce dostępny jest cydr pod marką Shade Cider. Cydr to orzeźwiający napój alkoholowy z jabłek, od stuleci popularny w Anglii, Francji i Hiszpanii. Zawiera 4,4% alkoholu, dobra alternatywa dla piwa, zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią piwnej goryczki. Lekki i musujący. Fajna etykieta, dostępna jest w 4 różnych wariantach (osób pod jabłonią :). Bardzo ładna, świeża grafika. Białe tło, czarny rysunek i czerwony akcent jabłka i napisu. STRONA internetowa taka sobie, nieregularna. Ciekawa jest tylko strona główna.


Komentuj (0)

PASIEKA MACIEJ JAROS

10.07.2011 godz 23:04

   Mam kryzys w składaniu poprawnych zdań, chciałam coś ładnie opisać, ale mi nie wychodzi. Napisze po prostu tak - natknęłam się na fajne butelki z miodem pitnym firmy Pasieka Jaros. Mają bardzo dobrą STRONĘ, pasuje do tego co robią, do naturalnej, ekologicznej produkcji z wieloletnią tradycją. Nagłówek jest fajnie skomponowany, na stronie jest dużo pięknych zdjęć.
   Ceramiczne butelki kojarzą się ze staropolskim trunkiem, z resztą poprawnie, bo receptura sięga dawnych czasów. Podoba mi się kompozycja etykiety, liternictwo, grafiki stylizowane na drzeworyty. Fajne logo. W tym przypadku to dobrze, że nie poszli w maksymalne upraszczanie, bo oddaje charakter firmy.


Komentuj (1)

DOBRE LOGO

13.07.2011 godz 19:21

Zaprojektowanie dobrego logo to nie lada sztuka. Właściwie nie ma reguły, jakie logo powinno być, poza tym że musi mieć to coś, być trafne, być kwintesencją produktu, w miarę najprostszą. Sama głowię się właśnie nad kilkoma projektami. Poniżej różne logo, na jakie się natknęłam, a które warto wyróżnić, bo są świetne. Odrobina inspiracji.


Komentuj (0)