IL

04.08.2011 godz 20:20

Wino i szampan (albo wino musujące) nie muszą mieć zawsze takiego samego kształtu butli! Jak widać może być ciekawiej. Cała seria win jest świeża i spójna. Super są kolorowe kapsle zamiast korków. Chromowane szkło z różowym winem jest eleganckie. Pięknie! Ale stronę można by poprawić.


Komentuj (0)

AUCHAN

08.08.2011 godz 00:09

   Auchan zmienił wygląd linii produktów swojej marki. Nie wiem kiedy.
   Soki wyglądają naprawdę fajnie, estetycznie. Białe tło, zdjęcia owoców w prostej, ale ciekawej kompozycji (klasyka to podkręcone w photoshopie góry soczystych owoców z listkami i kroplami wody na skórce). Proste opakowanie jest tańsze w produkcji i mniejsze koszty wpisane są w cenę produktu. Fajnym motywem na oznaczenie (czytelne) całej linii jest ptaszek Auchan i komiksowy dymek z nazwą produktu. To mi się podoba.
   Poza sokami obejrzałam inne produkty i nie wszystkie są ciekawe. W większości nie pasuje mi ani kompozycja, ani kolory, nie są zachęcające (np. płatki). Tutaj są linki, jeden i drugi, można się przyjrzeć i ocenić.
   Linia Auchan na tle innych linii najtańszych produktów z supermarketów i tak wypada najlepiej. Wszystkie 'Kciuki' i 'Jedynki' mają koszmarne opakowania. A ta nie kojarzy się z najgorszą jakością i tandetą. Zmiana bardzo korzystna.
Komentuj (1)

WEBIFY ME

29.08.2011 godz 22:28

Indywidualny collage stworzony na podstawie quizu. Jak ktoś lubi takie internetowe głupoty, to polecam :) Można się pobawić TU. Moja sieć wygląda tak:
 

Komentuj (0)

NOWY WIZERUNEK ZTM

29.08.2011 godz 23:05

ZTM w Warszawie zmienił logo i wygląd biletów. Jak dla mnie na korzyść. Logo proste, bilety w super kolorach. Ulgowe od normalnych różni tło logo z lewej strony biletu.
(Poinformowali, że nie zatrudnili do projektu żadnej agencji kreatywnej, tylko mieli swojego grafika. Chociaż jak docelowo podnoszą ceny o 300%, to mają z czego opłacać i agencje...)

Zestawienie starego i nowego logo:

Stare bilety:

I nowe bilety:


Komentuj (2)