COCO JUICE

11.09.2011 godz 16:14

   Oto nowy produkt na rynku, o którym napisała mi Joanna (dziękuję! :) - woda kokosowa Coco Juice. Nie widziałam jej w sklepie, ale napewno można ją kupić w Polsce. O tym, czym jest i jakie ma zalety woda kokosowa, można przeczytać tutaj.
   Opakowanie zaprojektowali Blue Marlin Brand Design Group, w projekcie chcieli oddać charakter napoju: egzotykę Brazylii i naturalne pochodzenie. Znalazłam artykuł, w którym pokazali ścieżkę, jaką opakowanie przeszło, zanim stworzono ostateczną wersję (na ostatnim obrazku). Efekt końcowy jest fantastyczny - świeżość i energia. Skrajny minimalizm na drugiej ilustracji w tym przypadku wypadł najgorzej.Komentuj (0)

CHOCABLOK

17.09.2011 godz 22:24

Nowe angielskie lody dostępne w Tesco. Opakowania bardzo apetyczne, w zdecydowanych kolorach. Krój pisma w nazwie prosty, ale nie banalny, sama nazwa też fajna. Tutaj można poczytać o samej marce i smakach. A tu jest angielski oryginał strony, który, mimo niewielu różnic,  bardziej mi się podoba. Ta strona jest przemyślana, a pierwsza to szybka kopia.

Ciekawe, czemu u nas brakuje jednego smaku...
Komentuj (0)

GALLER

19.09.2011 godz 23:54

Znowu słodko. Tym razem belgijskie czekoladki Galler, które znalazłam w Empiku. Skojarzyły mi się ze wzornikiem Pantone. Zasada jak wszędzie - każdy kolor to inny smak. Ale nie kolor na cienkim pasku - prawie pół papierka jest w intensywnej barwie, skontrastowanej z minimalistyczną czernią. Tutaj można poczytać o firmie i tych wszystkich słodkościach, które produkują. Trochę oszczędna ta strona - za małe litery, za małe i za mało zdjęć, nie te kolory. Przydałoby się popracować nad jej wyglądem.
Komentuj (0)

NA TAPECIE

26.09.2011 godz 23:22

Na dziesięciolecie swojego istnienia, portal historyczny Histmag przygotował niekonwencjonalne tapety. Każda z nich to świetny pomysł. Obejrzeć wszystkie i ściągnąć w różnych rozmiarach można tutaj.
Komentuj (1)