MR SINGH'S

Przykład tego, że wizerunek marki ma znaczenie. Produkt po redesignie odniósł sukces. Głównie pomógł mu program o wkraczaniu małych firm na rynek, ale identyfikacja wizualna była jedynym problemem, na którym musieli się skupić (sam sos to wieloletnia receptura, podobno znakomita). Dla mnie nowy wizerunek jest kapitalny. Czystość, minimalizm, dobry font i mocny kolor. Od razu stawia produkt 3 półki wyżej. A tutaj strona Mr Singh's.

Dla porównania, to opakownie przed redesignem:A tutaj już obecna strona internetowa produktu:


Komentarze:

15.06.2011, 22:55 :: 89.72.130.226
bachu
Asik, dokładnie.
Kiedy robili badania rynku dla tego sosu przed redesignem, ludzie nawet nie wiedzieli jak on się nazywa (milion napisów na etykiecie). A co do wyglądu - klient woli produkt ekskluzywny, a nie byle jaki.
Cieszę się, że podoba Ci się mój blog, jest mi bardzo miło :) zapraszam do dalszych odwiedzin.
Pozdrawiam.

15.06.2011, 21:06 :: 83.230.0.1
http://joannacora.fotolog.pl/
Maxbmx: Jaki na wpływ na sprzedaż? Ja mając do wyboru etykietę z nieczytelnym napisem, chaotycznymi kolorami i niepotrzebnymi informacjami, a drugą: schludną, minimalistyczną i elegancka etykietę wybiorę ten drugi produkt. Dlaczego? Skoro taką wagę przywiązują do estetyki to można im zaufać jeśli chodzi o jakość produktu. Po prostu widać, że nic nie jest przypadkowe, a może po prostu lubię otaczać się przedmiotami w które ktoś włożył duszę.

Bachu - dodaje Twojego bloga do obserwowanych. Podoba mi się Twój sposób podejścia do dizaju i śledzenie na bieżąco ciekawostek;]

pozdrawiam Asik

15.06.2011, 20:34 :: 79.190.243.122
maxbmx
bardzo dobry redesign, pytanie tylko jaki ma to wpływ na sprzedaz